Ръководството на Локомотив (Пловдив) ще даде пълен отчет пред феновете на отбора за случващото се до момента в клуба, съобщи официалният сайт на „смърфовете“. Това ще стане на среща в Концертна зала на бившия Партиен дом. Сбирката ще се проведе в петък (29 август) от 18,30 часа. Освен отчет за свършеното дотук, ръководството на „черно-белите“ ще разкрие и своите планове за бъдещето на клуба.