Националният отбор на България по футбол отлетя за Азербайджан, където утре, 9 септември, ще се проведе първия квалификационен двубой за Евро 2016, в добро настроение и нагласа за победа. „Лъвовете“ пристигнаха на летище „София“ около 8:30 ч. Първи от автобуса излезе селекционерът Любослав Пенев, който подмина очакващите журналисти и първи влезе в зоната на излитащите пътници.