Реал надигра Барса, но отпадна след зрелищно 2:2
Барселона се класира за полуфинал в турнира за Купата на Краля, след като завърши наравно 2:2 с Реал Мадрид. Така с общ резултат 4:3 момчетата на Пеп Гуардиола печелят големия дуел и продължават напред.
Обратно в новинатаКоментари - Реал надигра Барса, но отпадна след зрелищно 2:2 | Корнер.dir.bg
Коментари 8
Реал надигра Барса ??! Е тва вече е новина. Да не сте гледали някой друг мач? Реал тичаха за здраве 80 минути... Спестиха им някое друго картонче...
Крайно време беше и Реал Мадрид да надиграе Барса, че от колко време играе само ролята на боксов чувал :)
Тия дето са я писали тая статия гледали ли са изобщо мача снощи или са си бъркали в газа? Как може да пишат такива глупости? Добре че барса спряха да играят по едно време и съдята свиреше тенденциозно за реал, а пък тия смешници Пепе и Серхио Рамос не заслужават въобще да играят футбол.
Алоооо модератора, що не пускаш коментарите? Да не би да си нещастен, потънал в злоба и скръб "бял балетист"?
Реал ще бият Барса, на върба сряда, на куково лято и когато ми цъфнат налъмите! Иии модератора, ако обичаш ми публикувай коментарите своевременно!
Надиграли, трънки. Просто Барса си свършиха работата първото полувреме и след това само доиграха второто!