Манчестър Сити е шампион след уникална драма
Манчестър Сити спечели по инфарктен начин първата си титла на Англия от 1968 година насам, след като обърна от 1:2 до 3:2 КПР в продължението. За да станат шампиони, "гражданите" имаха нужда от задължителна победа в наглед лесния си мач с борещия се да не изпадне тим на КПР.
Обратно в новинатаКоментари - Манчестър Сити е шампион след уникална драма | Корнер.dir.bg
Коментари 14
Нашия Митко им помогна миналата година да станат шампиони,но те излязоха неблагодарни,като го оставиха на пейката,но всичко се връща.Дано нашето момче си намери класен отбор с когото да играе срещу МАН-Ю.и да видим кой кого.
Бербо ако играеше по-често, можеше да вкара и Юнайтед да не загубят па голова разлика.
Грешно е да се злорадства, но съм много щастлив, че мю не станаха шампиони! Хак и много гадно да им е, след като се подиграха така с най-добрия ни футболист. Тъпкано им се върна, дано никакви титли не вземат! Иначе поздравления за Манчестър Сити!
Честито на по-добрия отбор от Манчестър! По-стойностният тим взе първенството. Ще ми се да кажа, че има възмездие за гаврата с нашето момче и проклятието на Българите застигна МЮ...
Браво на САФ. Без да пренебрегвам великата стратегия за откриване на млади таланти и привличането им в МЮ, тоя САФ успя от велик отбор като МЮ да направи невъзможното, т.е. едно голямо НИЩО и то само защото трябваше да се обиграват английски футболисти за европейското първенство. Не за първи и не за последен път се пренебрегват велики футболисти като Бербатов за сметка на техни национални нещастници като Руни. Не им се сърдя това е политика. Но футбола и феновете от това не печелят.
Е как така, нали сър Фърги вече поръчал и почнал да продава фланелки с поредната титла ?
Представям си, ако по подобен начин серазвият нещата в България и Лудогорец стане шампион - Стойчо така ще плюе, че червата ще си изкара!
Казах го преди 6 месеца: НЯМА ДА ВЗЕМЕМ НИТО ЕДНА КУПА ТАЗИ ГОДИНА - АФ Е ВРЕДЕН ЗА МЮ!