Коментари - Манчестър Сити е шампион след уникална драма | corner.dir.bg
назад

Манчестър Сити е шампион след уникална драма

Манчестър Сити спечели по инфарктен начин първата си титла на Англия от 1968 година насам, след като обърна от 1:2 до 3:2 КПР в продължението. За да станат шампиони, "гражданите" имаха нужда от задължителна победа в наглед лесния си мач с борещия се да не изпадне тим на КПР.

Обратно в новината

Коментари - Манчестър Сити е шампион след уникална драма | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 14

Поздравявам СЪР А. за пенсионирането му. Браво на съдиите за тези 5 мин. Сити са шампиони. КПР не отпадат. Бербатов да продава къщата и шапка на тояга.

ЧЕСТИТО на МАН ама СИТИ!!! Алекс свири на поляна ...... /С какво?/

ABATMOLLE

Казах го преди 6 месеца: НЯМА ДА ВЗЕМЕМ НИТО ЕДНА КУПА ТАЗИ ГОДИНА - АФ Е ВРЕДЕН ЗА МЮ!

Представям си, ако по подобен начин серазвият нещата в България и Лудогорец стане шампион - Стойчо така ще плюе, че червата ще си изкара!

Пълен провал! AF - OFF!

Е как така, нали сър Фърги вече поръчал и почнал да продава фланелки с поредната титла ?

Браво на САФ. Без да пренебрегвам великата стратегия за откриване на млади таланти и привличането им в МЮ, тоя САФ успя от велик отбор като МЮ да направи невъзможното, т.е. едно голямо НИЩО и то само защото трябваше да се обиграват английски футболисти за европейското първенство. Не за първи и не за последен път се пренебрегват велики футболисти като Бербатов за сметка на техни национални нещастници като Руни. Не им се сърдя това е политика. Но футбола и феновете от това не печелят.

jezoff

Честито на по-добрия отбор от Манчестър! По-стойностният тим взе първенството. Ще ми се да кажа, че има възмездие за гаврата с нашето момче и проклятието на Българите застигна МЮ...

Грешно е да се злорадства, но съм много щастлив, че мю не станаха шампиони! Хак и много гадно да им е, след като се подиграха така с най-добрия ни футболист. Тъпкано им се върна, дано никакви титли не вземат! Иначе поздравления за Манчестър Сити!

Ако беше на Олд Трафорд щяха да са 10мин

аиде саф да го ..... !!

Бербо ако играеше по-често, можеше да вкара и Юнайтед да не загубят па голова разлика.

Честито пенсиониране, Алекс.Да почерпиш и да не забравиш да поканиш Бербатов!

Нашия Митко им помогна миналата година да станат шампиони,но те излязоха неблагодарни,като го оставиха на пейката,но всичко се връща.Дано нашето момче си намери класен отбор с когото да играе срещу МАН-Ю.и да видим кой кого.