назад
Челси мина през ада и спечели Шампионска лига
Отборът на Челси е новият носител на Шампионската лига за първи път в историята на турнира. Това стана факт след успех на дузпи срещу Байерн (Мюнхен), при това на неговия "Алианц Арена".
Обратно в новинатаКоментари - Челси мина през ада и спечели Шампионска лига | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018