назад
Бесният Домусчиев: В България има по-добри съдии
Собственикът на Лудогорец (Разград) Кирил Домусчиев бе бесен на главния рефер на двубоя на разградчани с Динамо (Загреб) от втория предварителен кръг на Шампионската лига, завършил наравно 1:1.
Обратно в новинатаКоментари - Бесният Домусчиев: В България има по-добри съдии | Корнер.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018