Коментари - Любо Пенев: Тотално надиграхме Италия | corner.dir.bg
назад

Любо Пенев: Тотално надиграхме Италия

Националният селекционер на България Любослав Пенев остана много доволен след равенството 2:2 срещу Италия.

Обратно в новината

Коментари - Любо Пенев: Тотално надиграхме Италия | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 3

Kalin

Толкова слаба Италия не съм виждал.Разиграха се 5 минути след гола ни и ни набутаха за отрицателно време два гола.Това е истината.А ние толкова бездарен вратар не сме имали в цялата си история-като риба на сухо.Нека бъдем реалисти.Ако ония бяха продължили с това темпо след гола ни щяха да ни разкатаят!

ХХ

След като сте ги надиграли, да бяхте били, ако съдията е свирил пристрастно, подайте контестация.

И КАК ДА ИМА ПУБЛИКА? МАЛОУМНИЦИТЕ ОТ БФС ПУСНАХА БИЛЕТИТЕ ПО 30 И 40 ЛЕВА! ТЕ ЗНАЯТ ЛИ КАК ВАДИ ОТ ДЖОБА СИ ТОЛКОВА ПАРИ СРЕДНИЯТ БЪЛГАРИН? ЩО ЗА ГЛУПОСТ! АКО БЯХА ПУСНАЛИ БИЛЕТИ ПО 10-15 ЛЕВА ПОСТЪПЛЕНИЯТА ЩЯХА ДА СА ПОВЕЧЕ, А СТАДИОНЪТ - ПЪЛЕН.