Коментари - България взе трудна победа от Армения (снимки) | corner.dir.bg
назад

България взе трудна победа от Армения (снимки)

България победи Армения с 1:0 във втори мач от световните квалификации игран на стадион "Васил Левски". Станислав Манолев се превърна в герой за "лъвовете", вкарвайки единствения гол в срещата.

Обратно в новината

Коментари - България взе трудна победа от Армения (снимки) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 13

Не мога да се начудя на някои хора тук. Какво искате от тези момчета?! Като паднат зле, като бият-пак зле! Не е ли крайно време да спрем с това черногледство и да бъдем малко по-позитивни? С плюене нищо не става, разберете! Само заради трибагреника трябва да подкрепяме тези момчета и със сигурност резултатите няма да закъснеят. А колко сме добри ще си проличи с времето. Като се има предвид какво се случва в държавата ни тази победа е един малък повод за радост и уверение, че нещата никога не са толкова черни и негативни, колкото изглеждат. Жал ми е за хора, които не могат да го проумеят.

Браво момчета! Глупаво беше, че махнаха Мицански .. :с

Очакват се в скоро време нови велики резултати. Престижен гол при загуба 10-1 от Испания. Престижен корнер в приятелска среща срещу Бразилия. 12-и в света по Волейбол. В топ 100 на света по Баскетбол. Ще изпреварим къде по-богати от мас държави и всичко ще е супер "Като за България". Матрияла да цвили от кеф по моя команда - готооовиии ПОЧНИ !

elena_ole

Поритаха, посбиха се, отнесоха някой тъпанарски картон та да не игрят следвщи мачове и вкараха един гол на посредствен отбор, който едва не не ни отупа. Къде видяхте пасове, като всяко подаване се удряше като в протеза, единственото точно нещо което се случи беше удара на Михайлов в носа на арменеца, за което трябваше да си седне на пейката. Срамна работа, нищо не се е променило.

За втори пореден мач нашите не играят за загуба. Голям праз. Истинския прост отдавна го няма. 1 на мъка срещу Армения не ни прави сила в Европа нито дори на Балканите. Скоро тъпаците пак ще почнат да полягват за парички, спестявайки дори мизерните си качества

А кой е казал че сме сила бе охлювче, м? Явно не си гледал мача или кат си го гледал си бил на повечко мастики....Самия Любо Пенев каза след мача: Не сме фаворити, аутсайдери сме! А че имаше брак много в играта имаше, ама с такава наситена арменска средна линия нямаше друг начин. Объркваха се нашите. Което е била и целта на арменския треньор най вероятно..и дървото Гаджев следващия път да не влиза!!!

"охлювче" ?? Не сме сила да. И тия които печелят от разрухата на бг спорта имат нужда от тикава зомбирани тикви като тебе да им викат БРАВО. Бягай с и в зомбиландия ампутиран мозък такъв!

Колко да е силен такъв мач За втори пореден мач нашите ми харесват - подават си добре. Играят борбено и без отпускане до край Това е важното. Мъжката игра със себераздаване. Другото ще дойде по-късно

Подкрепям! Т'ва че се раздават е най-важното. Колко могат ще се види, но няма как да им се сърдим щом играят със сърце. Досега са супер, равен с финалиста от Еврото и си взеха мача с дървосекачите.

В очакване си на Годо значи... а междувременно все по-слаба игра и все по-мизерни резултати са ти достатъчни за да си хеппи. Ниво на зомбиране - високо.

много слаб мач , все едно гледах мач от в групата

За целия мач има няма 3 смислени атаки. След тази хаотична и груба игра, която показаха нашите ще се радваме и на равенства.

доста голям хаос,но поне взеха задължителна домакинска победа.дали отбора се развива ще се види срещу дания и чехия след месец.дано вземат поне още 3 точки за тази година.