Бразилия потрепери, но надви Колумбия
Бразилия победи Колумбия с 2:1 в 1/4-финална среща на Мондиал 2014.
Обратно в новинатаКоментари - Бразилия потрепери, но надви Колумбия | Корнер.dir.bg
Коментари 15
За съжаление още един от най- стойностните отбори на световното си замина без да бъде надигран. Второто полувреме кариоките бяха на изкуствено дишане. Колумбия, Чили и Мексико бяха не само най-техничните отбори, но и физически най-подготвените, не случайно съдиите ги отрязаха за да могат да играят лалета, шваби и кариоки, ФИФА гиинтересува евентуалните прогнозни печелби от билети и теливизионни права и нищо друго
На Бразилия и помагат от началото. Няма мач, който тя да е брилянтна. Шампион за съжаление ще е Бразилия, която на светлини години от времето, когато беше номер 1 във футбола. Сега всички имат 1 задача- да направят Бразилия шампион.
Бразилия бяха до тук. Няма да има прошка от железният ботуш на Вермахта!
Неймар е с пукнати прешлени на гръбнака, няма да продължи на световното. Жалко... брутална контузия. Дано да се възстанови по-скоро.
Браво на БРАЗИЛИЯ ! Самл така, сега и германците ще смачкат и на финала ще побелят. БРАЗИЛИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОН !
Бразилия бяха просто но върха си и заслужено спечелиха мача. Благодаря за красивия интересния и спиращ дъха мач
абе пич, ти гледал ли си какъв беше футболът преди години?! щото, ако на това му викаш "спиращ дъха мач", значи много си зле
"домакините успяха да устискат победата си и по този начин се класират на полуфинал" - където най-накрая ще срещнат истински отбор след 5 поредни слабака и е време отново да се задейства съдийската колегия. Толкова лесно стигане до полуфинал няма досега на световни. Програмата е изпълнена ще се играят 7 мача, даже може и купата да вземат.