Бразилия потрепери, но надви Колумбия
Бразилия победи Колумбия с 2:1 в 1/4-финална среща на Мондиал 2014.
Обратно в новинатаКоментари - Бразилия потрепери, но надви Колумбия | Корнер.dir.bg
Коментари 15
"домакините успяха да устискат победата си и по този начин се класират на полуфинал" - където най-накрая ще срещнат истински отбор след 5 поредни слабака и е време отново да се задейства съдийската колегия. Толкова лесно стигане до полуфинал няма досега на световни. Програмата е изпълнена ще се играят 7 мача, даже може и купата да вземат.
Бразилия бяха просто но върха си и заслужено спечелиха мача. Благодаря за красивия интересния и спиращ дъха мач
абе пич, ти гледал ли си какъв беше футболът преди години?! щото, ако на това му викаш "спиращ дъха мач", значи много си зле
Браво на БРАЗИЛИЯ ! Самл така, сега и германците ще смачкат и на финала ще побелят. БРАЗИЛИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОН !
Неймар е с пукнати прешлени на гръбнака, няма да продължи на световното. Жалко... брутална контузия. Дано да се възстанови по-скоро.
До Адолф - БРАЗИЛИЯ не е до тук ! Ще обуе ботушите на Вермахта и с тях ще стане СВЕТОВЕН ШАМПИОН !!
На Бразилия и помагат от началото. Няма мач, който тя да е брилянтна. Шампион за съжаление ще е Бразилия, която на светлини години от времето, когато беше номер 1 във футбола. Сега всички имат 1 задача- да направят Бразилия шампион.
За съжаление още един от най- стойностните отбори на световното си замина без да бъде надигран. Второто полувреме кариоките бяха на изкуствено дишане. Колумбия, Чили и Мексико бяха не само най-техничните отбори, но и физически най-подготвените, не случайно съдиите ги отрязаха за да могат да играят лалета, шваби и кариоки, ФИФА гиинтересува евентуалните прогнозни печелби от билети и теливизионни права и нищо друго