Срам и позор за Реал, падна с 0:4 от третодивизионния Алкоркон

Реал Мадрид продължава да кове позорни страници в историята си. След като не може да запише победа вече няколко поредни мача, днес "Белият балет" съвсем докосна дъното, след като отстъпи с 0:4 като гост на третодивизионния Алкоркон.

Обратно в новината

Коментари - Срам и позор за Реал, падна с 0:4 от третодивизионния Алкоркон | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

АМИ ЧЕ ТОВА Е ПРАКТИКА В РЕАЛ ТЕ И МИНАЛАТА ГОДИНА ГО НАПРАВИХА СЪЩОТО В СЪЩИЯ ТУРНИР ТАКА СЕ ПЕЧЕЛЯТ ПАРИ иначе как ще се издържат тия отбори че цска пада от миньор а левски от берое това какво е не ели същото

това е реал мадрид сяка звезда отива там и я развалят ! правят пълен провал от тях ...дано момчета като кака и роналдо бързо осъзнаят грешката си ;)

УЕФА трябва да го разследва този мач. Защитата на Реал се държеше неадекватно, особено авто-гола е просто смешен. Явно се чудят как да избиват парите за трансферите в Реал по всякакви начини.

Какъв ли е бил коефицента за Алкоркон. Еле пък за 4 гола!... Да те така 3-то дивизиони отбори мачкат селекция за милярди...

Ето как се печелят пари за „галактически„ трансфери!

така става като се дава почивка на основните играчи, което означава подценяване. за каква почивка става дума, за толкова пари те трябва да играят нон стоп, каква е тази работа, този треньора според мен е пътник