Срам и позор за Реал, падна с 0:4 от третодивизионния Алкоркон

Реал Мадрид продължава да кове позорни страници в историята си. След като не може да запише победа вече няколко поредни мача, днес "Белият балет" съвсем докосна дъното, след като отстъпи с 0:4 като гост на третодивизионния Алкоркон.

Обратно в новината

Коментари - Срам и позор за Реал, падна с 0:4 от третодивизионния Алкоркон | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

хахаха много се кефа :) Алкоркорн първо на първо не е провинционален отбор а чисто Мадридски отбор :) намира се в южната част на Мадрид :) виждате какво е нивото на футбол там дори в трета дивизия има по силни отбори от нашата А група :) защото те разчитат на юношеските си формаций и постоянно излизат кадри от там които се промъкват в големият футбол :)

шибаняци изкупиха сума ти играчи сега няма да могат да си избият пръснатите милиони :) баси и дебилите

много звезди-малко футбол

така става като се дава почивка на основните играчи, което означава подценяване. за каква почивка става дума, за толкова пари те трябва да играят нон стоп, каква е тази работа, този треньора според мен е пътник

Ето как се печелят пари за „галактически„ трансфери!

Какъв ли е бил коефицента за Алкоркон. Еле пък за 4 гола!... Да те така 3-то дивизиони отбори мачкат селекция за милярди...

УЕФА трябва да го разследва този мач. Защитата на Реал се държеше неадекватно, особено авто-гола е просто смешен. Явно се чудят как да избиват парите за трансферите в Реал по всякакви начини.

това е реал мадрид сяка звезда отива там и я развалят ! правят пълен провал от тях ...дано момчета като кака и роналдо бързо осъзнаят грешката си ;)

АМИ ЧЕ ТОВА Е ПРАКТИКА В РЕАЛ ТЕ И МИНАЛАТА ГОДИНА ГО НАПРАВИХА СЪЩОТО В СЪЩИЯ ТУРНИР ТАКА СЕ ПЕЧЕЛЯТ ПАРИ иначе как ще се издържат тия отбори че цска пада от миньор а левски от берое това какво е не ели същото