Коментари - Емо Данчев: Бербо преодолява лекото разколебаване (видео) | corner.dir.bg
назад

Емо Данчев: Бербо преодолява лекото разколебаване (видео)

Хубаво е медиите в България да обърнат внимание върху това, което се пише за Митко Бербатов днес в Англия. Това заяви в интервю за Novsport мениджърът на българската звезда на Манчестър Юнайтед Емил Данчев.

Обратно в новината

Коментари - Емо Данчев: Бербо преодолява лекото разколебаване (видео) | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
пн
вт
ср
чт
пт
сб
нд
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6

Коментари 13

не мога да разбера що се карате. митко е добър футболист- спор няма. но не е голяма звезда. в него го няма хъса да излезне на терена и ако трябва със зъби, нокти и дори ако се наложи и юмруци да раздава но отбора му да победи. не е стоичков,на терена беше като див звяр излезнал на живот и смърт - не само голове им вкарваше а ако се наложи им метне и по един пердах. бербо си е малко кокона, добър футболист но без оня хъс и спортна злоба , които отличават голямата звезда от добрия футболист

ходи копаи на полето и не се занимаваи с футбол. аман от селяци като димето бееееее.

за тези, които пишете без да гледате футбол Бербо има поредени 23 мача, в които играе във висшата лига без загуба.

бербо-играч ха-ха-ха

мирише ми на хонорар

Берба можеше да бъде един от най-добрите футболисти в света ако беше поне малко егоист. Всички големи футболисти са егоисти. За Бербо е важно отбора да побеждава а не той да блести. Никога няма да забравя финта му срещу Уест Хям и реакцията на Роналдо след като вкара. Ами Роналдо се нацупи защото някой друг беше направил нещо гениално. Затова Роналдо беше №1 в Англия. Човекът просто играе за себе си без да му пука за треньор за съотборници и т.н.

....да разпознае играч от СВЕТОВНА КЛАСА?!? WTF не говорихме ли за митю токчето??

какво разколебаване бе мухльо смотан онзи алкохолизиран дъртак се чуди как да го провали и при всеки добър мач го вади от игра и го оставя да търка пейката

SH е намерил начин да му обърнат внимание - като плюе по Бербатов. Най-доброто, което можем да направим за SH, за нас, тези които пишем в този форум е да спрем да четем и да коментараме коментарите му. По същество коментарите му едни и същи - гнусни, долни оплювки от гнусно долно същество. Аз лично спирам да ги чета.

SH-ибан, фантастично звучи ти да намерих копчето за включване на телевизора, и да успееш да си смениш памперса.

евала студен чай писна ми да чета разни комплексарчета

Бербатов е изключителен и е топ играч. Трябва да има високо самочуствие, защото е доказал своето майсторство.

Емо, Данчев оди люхни 5 уискита и кажи на тоя твой агент Бербата, че не става за нищо.За да не е разколебан къде трябва са играе сигурно във ФК "Напредък" Каспичан.