Коментари - 70 процента от английските фенове отказват да простят на Марадона и посмъртно | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

съдияаааата, съдияааааата, съди-я-та пе-........

Ако голът беше срещу Франция или Германия например, всички англичани щяха да се радват все още.

Страничен съдия беше - нашенецът Богдан Дочев.

кой тос марадона и какво общо има с футбола?!

Значи английските фенове достигна стаден имунитет. 70 %.

Англичаните може да се сърдят колкото си искат и няма лошо...Но да знаят, че ако този мач се играе по сегашните критерии за жълти и червени картони, те или щяха да останат със 7-8 човека на терена още през първото полувреме, или Марадона щеше да им вкара поне 3-4 гола като втория. Просто точно в този период от кариерата си Диего беше от друга планета, въпреки че го ритаха постоянно.

Дон Диего няма нужда от прошката на тези лумпени....Които убиха около 30 италианци на един финал, а единствената им световна титла е с измислен от съдията гол...

Разбира се! На измамниците и тарикатите никога не трябва да се прощава.

Дреме му на някой за тези куци коне, бат Диего на луди ги правеше.

тос е кръстен на бабите си Мара и Дона за да немъ сърдити

Англичаните да се сетят как стават веднъж световни шампиони. Че на финала гола им за 3:2 срещу ФРГ го наричат гола фантом. Тупва някъде назад от голлинията, но дали я е преминала с пълният си обем, не мога да кажа.

А ще простят ли на съдията от 1966??.... Бат БОГ Диего, смръкнал малко на почивката и им откачи вратите прешлени на тези дървосекачи.... ХАХАХА..... ХАХАХА..... Баси, цял свят им се смее

Вкара им го с 200 на английските алкохолици и наркомани,още ги боли.