С масово меле завърши мачът от плейофите наа Назионалната хокейна лига между Далас Старс и Калгари Флеймс.

В нея домакините от Далас спечелиха с 4:2 и така противно на очакванията пратиха този сблъсък в решителен седми мач, след като и двата тима направиха по три победи в серията.

Мачът бе изключително оспорван, а Рууп Хинц даде аванс на Далас през първата част. Далеч по-вълнуваща обаче бе втората, в която двата тима си размениха по два гола.

Така в началото на последната третина резултатът бе 3:2 в полза на Далас, но Калгари бе далеч по-активният тим и имаше доста шансове да изравни, дори и да обърне срещата.

Това обаче не се случи, а в последната минута Тайлър Сегуин се разписа за 4:2 и сигурно прати сблъсъка в седмица мач.

Така в последните 20 секунди на този решен мач двата тима искаха да си поакжат един на друг, че в решителния мач в Калгари ще е истински ад.

Видео от мелето вижте тук.

Едновременно двама хокеисти в зелено започнаха да налагат с крошета свои протвиници, а за секунди на леда настана хаос и всеки се биеше с някого.

Дори и съдиите се чудеха как да действат и коя двойка първо да разтървават.

Масово меле, което гарантира зрелище в сблъсък №7.

Снимка: Getty images