Манчестър Сити се върна на пътя на победата във Висшата лига след драматичен успех с 4:3 като гост на Норич в 20-ия кръг, въпреки че игра цяло второ полувреме с човек по-малко. Един Джеко вкара два ранни гола на „Кероу роуд”, а Агуеро и автогол на Бън подпечатаха успеха след почивката. За „канарчетата” Пилкингтън и Ръсел Мартин на два пъти бяха точни. Самир Насри остави шампионите с 10 души в края на първата част, като получи директен червен картон. Сити имаше пет поредни победи над този съперник, а Норич също бе в отлична серия преди мача. Агуеро и Джеко започнаха в атаката за тима на Манчини и това решение се оказа много важно. Босненският нападател се отблагодари за титулярното място с два гола в първите пет минути. Още във втората минута Агуеро пусна на задната греда, където Давид Силва върна за Джеко и босненецът разстреля Марк Бън за 0:1. Преди да са се опомнили „канарчетата” получиха втори гол. Агуеро бе изведен добре при бърза контра, Бън излезе неразчетено, аржентинецът видя непокрития Джеко, а за него остана най-лесното – да търкули в мрежата за 2:0. Норич постепенно заигра по-добре и върна един гол след четвърт час. Антъни Пилкингтън стреля от пряк свободен удар, топката рикошира с Гаел Клиши и заблуди Джо Харт – 1:2. Бън спаси сигурен трети гол при коварен рикошет пред другата врата. После Компани засече с глава центриране от корнер, но Снодграс изби от голлинията.