С огромен скан­дал  завърши лагерът на Сла­вия в Турция. Вчера „белите“ загуби­ха контрола от петия във Висшата лига на Русия Терек с 1:2. Голо­вете за чеченците реа­лизираха Адилсон и Ндоасел, а точен за Славия бе Янко Сан­дански. Не резултатът обаче бе най-интерес­ното не­що в контролата, а поведението на ано­нимния турски съдия. Той отсъди две дузпи за Терек. Първата бе в 65-ата минута, но бе отме­нена, а другата - в самия край на срещата, от която чеченците вка­раха победния гол. За капак реферът даде продължение от цели 14 минути, което вбеси както „белите“, така и щаба на Терек. „Съдията сигурно е играл тото. Нямам ни­каква идея защо той свири по такъв начин. Даде една дузпа някъ­де около 60-ата минута. Ама много скандална, футболистите на Терек си признаха, че няма нарушение и предста­вете си - той я отмени.