Успехът за англичаните дойде на приятелския турнир "Carlsberg Cup", където на финала те надиграха Торонто с 4:3 след изпълнение на дузпи.
В редовното време срещата завърши 1:1 с гол на Тейлър за Болтън в 27-ата минута и изравнително попадение на Майкон Сантос в 44-ата.

Родният ас записа 76 минути игра, като бе особено активен през първото полувреме и дори имаше възможността да се разпише, но бе разколебан от стража на Торонто.

В състава на Болтън след 20 месечно отсъствие в игра се завърна Джоуи О’Брайън, който лекуваше изключително тежка травма.

При дузпите точни за уондърърс бяха Блейк, О’Брайън, Дейвис, Линдзи и Кейхил, а в герой за тях се превърна стражът Юси Яскелайнен, който спаси два изстрела от бялата точка, с което донесе трофея на Болтън, информира Novsport.