"Белите" претърпяха класическо поражение на собствения си стадион в кв. Овча купел от израелския Макаби (Хайфа).
Славистите, които бяха поети от Емил Велев за началото на подготовката, се представиха изключително слабо и логично загубиха с 0:3, като за капак на всичко дошлият от Левски Виктор Генев си отбеляза автогол за последното попадение на Макаби.

Още в 30-ата минута Рафаелов се освободи от опеката на "бялата" защита и откри в полза на гостите.
Бокало покачи в 51-ата минута, за да се стигне до 68-ата минута, когато защитникът Генев си заби ефектен автогол.
Чак в 85-ата минута се откри положение пред Тодор Колев, но той го пропиля.

Така Макаби нанесе поредна загуба на наш столичен тим, след като преди няколко дни би Локо (Сф) с 1:0 в Надеждам, информира Novsport.