Срещата се проведе на "Кардиф Сити Стейдиъм" в Кардиф и завърши с победа с 2:1 в полза на домакините от Уелс. Любопитното е това, че поражението бе първо за Черна гора от септември месец 2009-та година, когато страната загуби от България с 1:4 в София.

В днешния двубой Уелс водеше на почивката с 1:0. Колинс даде аванс на домакините в 29-ата минута.

През втората част Рамзи удвои – това се случи пет минути след първия съдийски сигнал за второто полувреме.

Крайното 2:1 оформи Йоветич малко преди да започне да тече последния четвърт час от двубоя.

Така Уелс прекъсна серията от четири поредни загуби и взе първи три точки в евроквалификациите, като продължава да е на последното място. Черна гора записа първо поражение и е на втората позиция с 10 точки, но има мач повече от Швейцария, съобщи Novsport.