Сержиньо откри резултата за 1:0 в 33-та минута с далечен изстрел, при който вратарят на Берое Теодор Скорчев не се намеси по най-добрия начин. Резултатът стана 2:0 в 38-та минута, когато Даксон центрира от пряк свободен удар, топката премина през всички футболисти и връхлитащият в наказателното поле Мартин Кавдански я прати в мрежата на Берое.

Здравко Лазаров покачи на 3:0 от дузпа в 62-та минута, преди старозагорци да успеят да вкарат гол в 75-та минута чрез Янко Вълканов за 3:1. Точка на спора сложи звездата на "смърфовете" Даксон, който получи топката пред дъгата на наказателното поле в 85-та минута и с неспасяем удар вкара за 4:1. Дзаферович само оформи крайното 4:2 в 89-та минута след гол с глава след изпълнение на ъглов удар.

Локомотив Пловдив изпревари Миньор и е седми в класирането след днешната победа, Берое пък остава на дъното с нула точки, предаде БГНЕС.