Домакините започнаха срещата ударно и още в 8-ата минута материализираха превеса си. Тодор Паланков открадна една топка от Ели Маркес, напредна и от около 25 метра я прати в горния десен ъгъл на Стефано Кунчев.

Малко изненадващо до края на полувремето софиянци осъществиха пълен обрат. Първо в 34-ата Даниел Пеев изравни, а в 42-ата Жуниор отбеляза от дузпа, отсъдена за нарушение на Фо-Поре срещу самия него.

След почивката "акулите" натикаха съперника в неговата половина и атаките се редяха една след друга. Изравнителният гол обаче беше отбелязан от перфектно изпълнен пряк свободен удар на Георги Андонов.

Нова грешка в защитата на бургазлии четвърт час преди края позволи на резервата Николай Божов да прехвърли Стоян Колев за крайното 3:2.

Домакините завършиха мача и с човек по-малко след втори жълт картон на Фо-Поре в 82-ата минута.

В класирането позицията на бургазлии не се променя, с 15 точки отборът отстава на четвърто място. "Белите" от своя страна са вече на 9-а позиция с 10 точки, предаде ТопСпорт.