Италианският шампион Интер разби Болоня с 6:1, за да изравни най-резултатния си старт в Серия "А" след четири мача от 60 години насам. "Нерадзурите" са вкарали 16 гола в първите си четири двубоя под ръководството на Симоне Индзаги, а днес нанесоха първа загуба за сезона на съперника си, който е воден от бившия играч на миланския тим Синиша Михайлович.

Дензел Дъмфрис намери с центриране Лаутаро Мартинес за 1:0 след само шест минути, но след увереното начало имаше затишие и следващото попадение дойде чак в 30-ата минута. Тогава Милан Шкринияр засече с глава центриране от корнер за 2:0.

Четири минути по-късно Николо Барела вкара трети гол, а десет минути след началото на втората част Матиас Весино направи 4:0.

Един Джеко бе светкавичен с два гола в рамките на пет минути за 6:0 между 63-ата и 68-ата минута, а Артур Теате четири минути преди края се разписа с единствения гол за гостите.