Олимпиакос издържа и стигна до равенство 1:1 срещу Уулвърхемптън, макар да игра близо час с човек по-малко в осминафиналите на Лигa Европа.

Рубен Семедо бе изгонен в 29-ата минута на празния стадион "Караискакис" в Пирея, след като повали безцеремонно откъсващия се сам срещу вратаря Диого Жота.

Противно на числовото неравенство, гърците поведоха в резултата рано през второто полувреме.

Гилерме увлече към себе си двама защитници на английския отбор и подаде към останалия на чиста позиция Юсеф Ел Араби, за да се стигне до 1:0 в 54-ата минута.

Шансът се усмихна и на "вълците" в 67-ата минута, когато Жоао Моутиньо чукна топката към Педро Нето при пряк свободен удар, той шутира по земя и след рикошет в противник равенството бе възстановено - 1:1, а срещата приключи при този резултат.