Българският нападател Димитър Бербатов отбеляза едно от попаденията за Фулъм при победата с 2:1 над Евертън в среща от третия кръг на турнира за Купата на Лигата на Англия. Двубоят се игра на стадион „Крейвън Котидж” в Лондон, а след успеха тимът на Мартин Йол си осигури място в следващата фаза на надпреварата.  Евертън пръв успя да достигне до попадение. „Карамелите” откриха резултата в 12-ата минута с гол на Стивън Нейсмит. Авансът на гостуващия тим от едно попадение се запази и до почивката на мача. През втората част обаче, Фулъм успя да осъществи обрат, отбелязвайки два гола, и по този начин спечели срещата с 2:1. Първо, в 54-ата минута, равенството бе възстановено, след като Бербатов успя да прати кълбото в мрежата с удар с десния крак.