Константин Динев вече на практика не е собственик на Локомотив (Пд). Бизнесменът се е разбрал да прехвърли акциите си на сдружението на привържениците на тима.За да стане това обаче е необходима и технологично време, поради което феновете де факто няма да могат да встъпят във владение веднага. Двете страни се договориха за прехвърлянето на обща среща, която се състоя в София.