Няма как да работя с тези аматьори, изригна Емо Велев, след като стана ясно, че се маха от Локомотив (Пловдив) заедно с Коко Динев.“Няма как да остана, след като господин Динев даде акциите на това сдружение. Динев даде всичко за Локомотив толкова години, а аз съм професионалист и съм етичен човек. Няма как да остана при тези аматьори. Никой не ги знае кои са.