На „Лаута“ вчера се завърна и уволненият през пролетта по политически причини административен директор- Атанас Узунов. Той ще помага на новото ръководство за документацията и връзките с БФС.„Следях развитието, не съм се отделял. Очаквах в последните дни да се случи прехвърлянето на акциите. Не е лесно, защото зная какво е състоянието на клуба, както и какви са задълженията към отделните институции, играчи и др.