Почетният президент на Локомотив (Пловдив) - Христо Бонев вярва, че въ­преки трудното начало­то тимът ще се върне на водещите места в “А“ гру­па.“Трябва да кажем едно голямо “Благодаря“ на Кон­стантин Динев за това, че дaдe акциите на сдру­жението “Бъдеще за Локо­мотив“. За никой, който е работил или е помагал на клуба, никога няма да кажа лоша дума.