Новото ръководство на Локомотив (Пловдив) излезе с официално обръщение към феновете на клуба. Преди няколко дни привържениците на клуба получиха акциите от досегашния собственик Константин Динев. Скъпи приятели и съмишленици! Любимият ни клуб за пореден път в славната си история поема по нов път. Нашата борба за свободен и чист Локомотив се увенча с успех.