Селекционерът на Азербайджан Берти Фогтс обяви, че националите ни не са превъзхождали отбора му, но са си вкарали положенията.Специалистът заяви, че няма комплекс от нашия отбор, въпреки многото загуби, които сме му причинили. „Допуснахме две грешки и бяхме наказани два пъти. Съперникът ни се възползва максимално. Това е най-трудната група в квалификациите.