Капитан на националния отбор на България Ивелин Попов даде специално интервю за “24 часа“ за възстановяването до евроквалификациите с Хърватия и Норвегия и за трудния, но сладък старт с 2:1 над Азербайджан. Ивелине, как мина операцията, как се чувстваш след нея? - Добре съм, благодаря. Операцията премина доста добре. Цялата интервенция беше не повече от 30-ина минути.