Коментари - Лудогорец изпусна победата в дебюта си в Европа | corner.dir.bg
назад

Лудогорец изпусна победата в дебюта си в Европа

Лудогорец Разград не успя да запише победа в историческото си първо участие в европейските клубни турнири.

Обратно в новината

Коментари - Лудогорец изпусна победата в дебюта си в Европа | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 10

И аз гледах този мач. Не мога да потвърдя твоето мнение,че Лудото мачкаше 70 мин. Динамо /виж подробно какво показа статистиката на мача/. Да можеше и да завърши с 2:0 в края на двубоя. Но видях, че и Динамо имаха своите положения, добре че играеха някак си пренебрежително-лежерно и затова трябваше да паднат, но това е футбола. Дано от този резултат Динамо да сгреши подценявайки нашият отбор.

Руиз

За съжаление за пореден път се вижда ,че така наречените наши грандове са отбори за местна консумация. Лудогорец бе до тук. Не храня надежди и при мачовете на ЦСКА и Левски. Дано да греша при тях.

не знам кой мач сте гледали но ако някой изпусна нещо то тва са хърватите...нашите циганчета и за чеп на зеле не стават :-)

аз гледах как 70 минути български отбор мачка 7 кратния шампион на хърватия, незнам със сини или червени очила си гледал мача или ти си гледал друг мач. за пръв път гледам бг отбор да играе футбол, подавания, комбинации и движение по терена

И аз гледах този мач. Не мога да потвърдя твоето мнение,че Лудото мачкаше 70 мин. Динамо /виж подробно какво показа статистиката на мача/. Да можеше и да завърши с 2:0 в края на двубоя. Но видях, че и Динамо имаха своите положения, добре че играеха някак си пренебрежително-лежерно и затова трябваше да паднат, но това е футбола. Дано от този резултат Динамо да сгреши подценявайки нашият отбор.

И аз гледах този мач. Не мога да потвърдя твоето мнение,че Лудото мачкаше 70 мин. Динамо /виж подробно какво показа статистиката на мача/. Да можеше и да завърши с 2:0 в края на двубоя. Но видях, че и Динамо имаха своите положения, добре че играеха някак си пренебрежително-лежерно и затова трябваше да паднат, но това е футбола. Дано от този резултат Динамо да сгреши подценявайки нашият отбор.

Селският отбор си е селски! Да загубищ по този начин спечелен мач е недопустимо на европейско ниво. Но толкова могат момчетата. Успех в реванша! Българи сме!

браво

pompai

Очаквах труден мач,но с минимална победа и както винаги Българска му работа нещо обичайно за нас да се отпускаме на края.До тук бе Лудогорец.Даже и в уефа няма да продължи.До тук беше Българския "шампион", а вие си правете как се става шампоин в БГ.

Е, там е проблемът - купуваш си титлата в България и после в Европа те бият като мачка у дирек. Да не говорим за селската грандоманщина на Диомусчиев - "Лудогорец Арена"... Разград е веднага след Перник по средна интелигентност на жителите му,