Коментари - Лудогорец изпусна победата в дебюта си в Европа | corner.dir.bg
назад

Лудогорец изпусна победата в дебюта си в Европа

Лудогорец Разград не успя да запише победа в историческото си първо участие в европейските клубни турнири.

Обратно в новината

Коментари - Лудогорец изпусна победата в дебюта си в Европа | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 10

pompai

Очаквах труден мач,но с минимална победа и както винаги Българска му работа нещо обичайно за нас да се отпускаме на края.До тук бе Лудогорец.Даже и в уефа няма да продължи.До тук беше Българския "шампион", а вие си правете как се става шампоин в БГ.

браво

Селският отбор си е селски! Да загубищ по този начин спечелен мач е недопустимо на европейско ниво. Но толкова могат момчетата. Успех в реванша! Българи сме!

не знам кой мач сте гледали но ако някой изпусна нещо то тва са хърватите...нашите циганчета и за чеп на зеле не стават :-)

Руиз

За съжаление за пореден път се вижда ,че така наречените наши грандове са отбори за местна консумация. Лудогорец бе до тук. Не храня надежди и при мачовете на ЦСКА и Левски. Дано да греша при тях.

аз гледах как 70 минути български отбор мачка 7 кратния шампион на хърватия, незнам със сини или червени очила си гледал мача или ти си гледал друг мач. за пръв път гледам бг отбор да играе футбол, подавания, комбинации и движение по терена

И аз гледах този мач. Не мога да потвърдя твоето мнение,че Лудото мачкаше 70 мин. Динамо /виж подробно какво показа статистиката на мача/. Да можеше и да завърши с 2:0 в края на двубоя. Но видях, че и Динамо имаха своите положения, добре че играеха някак си пренебрежително-лежерно и затова трябваше да паднат, но това е футбола. Дано от този резултат Динамо да сгреши подценявайки нашият отбор.

И аз гледах този мач. Не мога да потвърдя твоето мнение,че Лудото мачкаше 70 мин. Динамо /виж подробно какво показа статистиката на мача/. Да можеше и да завърши с 2:0 в края на двубоя. Но видях, че и Динамо имаха своите положения, добре че играеха някак си пренебрежително-лежерно и затова трябваше да паднат, но това е футбола. Дано от този резултат Динамо да сгреши подценявайки нашият отбор.

И аз гледах този мач. Не мога да потвърдя твоето мнение,че Лудото мачкаше 70 мин. Динамо /виж подробно какво показа статистиката на мача/. Да можеше и да завърши с 2:0 в края на двубоя. Но видях, че и Динамо имаха своите положения, добре че играеха някак си пренебрежително-лежерно и затова трябваше да паднат, но това е футбола. Дано от този резултат Динамо да сгреши подценявайки нашият отбор.

Е, там е проблемът - купуваш си титлата в България и после в Европа те бият като мачка у дирек. Да не говорим за селската грандоманщина на Диомусчиев - "Лудогорец Арена"... Разград е веднага след Перник по средна интелигентност на жителите му,