Коментари - Джо Харт вбеси Роберто Манчини | corner.dir.bg
назад

Джо Харт вбеси Роберто Манчини

Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини се вбеси на вратаря на тима си Джо Харт след загубата от Реал Мадрид.

Обратно в новината

Коментари - Джо Харт вбеси Роберто Манчини | Корнер.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари 10

харт е един от наж добрите вратари! италянската жаба да не кряка много! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Този суетен жабар винаги ми е бил противен.Повече се грижи за прическата и облеклото си, отколкото да си върши работата.На скамейката винаги е издокаран все едно е на прием при кралицата, а не на футболен мач.

абе снощи и двамата вратари не бяха много в час-бая се литкаха.

Ами така трябва. Той е богат мениджер, отива му . По добре така отколкото със шорти; анцузи или шушляци. То днес в съда и по др. институции ходят с къси гащи , шорти ...може и по бански да тръгнат. Странно е как днес се приемат хора които обичат да се грижат за външния си вид. ..

Джо Харт е англичанин и е вратар на англииският национален отбор.От къде му видяхте ирланската жилка,не мога да разбера.За пореден път спортните ви журналисти в дира се излагат

+1

и кео ... според жабаря, никой от отбора няма право да се изказва в интервю за мача, така ли ?!! Това е ново 20 във футбола

Прав е Харт да се сърди най-вече на колегите си от защитата - направо бяха развинтени, а за победния гол на Реал онзи тъмнокожия пич даже се наведе да не би да му откъсне главата Роналдо, с което попречи на вратаря да види топката! Аз лично такъв защитник, който се пази бих го извадил от отбора и да ходи да си лекува страховете при психиатър! Манчини също е прав, все пак той е треньора и той има правото да казва кой играл и кой не - но и зрителите видяха - ако не беше Харт Сити щяха да паднат 5:2, а не 3:2. Просто защитата им игра слабо.

Много беше смел на пресконференцията Манчини, препоръки разни раздаваше къде да пратели Роналдо, та да е щастлив! Е, снощи Роналдо го прати заедно с отборчето му на най- правилното място,на... А що се отнася до Джо Харт могат само да му бъдат благодарни, че извади един-два сигурни гола!

Какво като е МЕНИДЖЕР пак могат да му скъсат шортите.