EPA/БГНЕС
Джо Харт вбеси Роберто Манчини
Мениджърът на Манчестър Сити Роберто Манчини се вбеси на вратаря на тима си Джо Харт след загубата от Реал Мадрид.
Харт каза, че Сити трябва да обвиняват единствено себе си за загубата с 3:2 от "Белия балет".
Коментарът на Харт може би беше обективна оценка на мача, но мениджърът на клуба Роберто Манчини смята, че ирландецът е трябвало да задържи коментарите за себе си.
"Джо Харт трябва да бъде на последната линия пред вратата си. Ако някой трябва да критикува отбора, това съм аз, а не Джо Харт", каза Манчини, цитиран от БГНЕС.