ЦСКА бе на път да запише първа шампионатна загуба от "Берое" от 23 години насам, но юношата на клуба Григор Долапчиев спаси "червените" седем минути преди края с много красиво изравнително попадение. Долапчиев вкара красив гол с първото си докосване до топката, след като секунди по-рано замени направилия дебют за ЦСКА Ревсон.

Така ЦСКА направи второ поредно равенство в "А" група, след като в първия кръг стигна до 0:0 срещу "Локомотив Пловдив".

През първата част преобладаваха единоборствата, а положенията пред двете врати почти липсваха.

Домакините започнаха по-мобилизирано второто полувреме и постепенно засилиха натиска си.

В 64-а минута грешка на новото попълнение на ЦСКА Джаксон Менди позволи на Здравко Илиев да изведе Венцислав Христов на стрелкова позиция и последният с точен удар по тревата не остави шанс на вратаря Томаш Черни - 1:0 за "Берое".

В 82-а минута на терена се появи юношата на ЦСКА Григор Долапчиев, който замени дебютанта Ревсон. С първото си докосване до топката Долапчиев хвърли в екстаз гостуващата агитка, като падайки отправи прецизен удар в горния десен ъгъл и изравни - 1:1, съобщи БТА.

ЦСКА: Публиката ни е №1

Хубчев: Този резултат не ни устройва

Стойчо Младенов: Отлично съдийство