В реванша лондончани победиха с 1:0 на немска земя и след общ резултат 3:1 продължават на 1/2-финалите.
Англичаните нанесоха своя удар 21 секунди след началото на мача. Гера подаде на Боби Замора на границата на наказателното поле, той се измъкна хитро и майсторски стреля в левия ъгъл на Диего Беналио за 1:0.
Голът повлия шокиращо на домакините, които до края на полувремето така и не можаха да се съвземат и да създадат нещо опасно пред вратата на Фулъм.
Гостите от своя страна също не успяха да затруднят отново Беналио и почивката дойде при 1:0 за лондончани.
През второто полувреме Волфсбург опита натиск, който обаче не доведе до гол и в крайна сметка шампионите на Германия напускат надпреварата.
Фулъм пък продължава своята приказка в Лига Европа, която започна на "Васил Левски" и мина през Ювентус и Волфсбург.
На полуфиналите Фулъм среща друг немски отбор – Хамбургер, който отстрани Стандарт Лиеж.