Отличната форма на Милан продължава, като "росонерите" оглавиха групата си в Лига Европа след втора поредна победа - 3:1 срещу Спарта (Прага) у дома. Така италианците еднолично са начело на група H с шест точки след два изиграни мача, с две повече от втория Лил.

Златан Ибрахимович не успя да се разпише, а дори напротив - пропусна дузпа, след което бе сменен на почивката. Шведският ветеран все пак допринесе с асистенция за 1:0 към Браим Диаз, който откри резултата в 24-ата минута. Ибра изпусна от 11 метра в 36-ата минута, а в началото на второтo полувреме бе заменен от Рафаел Леао, който удвои резултата в 57-ата минута на двубоя.

Диого Далот оформи финалното 3:0 десет минути след това. Българският национал Мартин Минчев не бе в групата на Спарта за днешния мач.

Австрийците от Волфсбергер направиха изненадата в ранните мачове, след като нокаутираха Фейенорд с 4:1 насред Ротердам.