Роберто Манчини нямаше как да е доволен след ремито 1:1 с България във Флоренция.

Той бе видимо разочарован и доста нервен, като отчете безидейната игра на своя тим в атака.

Селекционерът, извел Скуадрата до европейската титла преди два месеца отчете, че дори и да се е играло още 30 минути, италианците е нямало как да стигнат до гол.

"Трябваше да бъдем по-ефективни. Създадохме много положения. Това беше един от тези мачове, в които можехме да играем още 30 минути без да отбележим гол. Липсваше ни прецизност в последната третина на терена.

Те се защитаваха добре, а ние дадохме всичко от себе си, за да спечелим този мач. В неделя ни предстои важен двубой срещу Швейцария и трябва да го спечелим", бяха първите му думи след края на мача.