Черно море прекъсна серията си от три поредни загуби в първенството.

"Моряците" постигнаха драматичен успех с 1:0 като гости на Славия в мач от 17-ия кръг на Първа лига.

Победното попадение за варненци падна в 91-ата минута на мача, с невероятен гол на Исмаил Иса.

Нападателят на Черно море успя да отбележи със страхотен удар от задна ножица, оставил без шансове съотборникът му в националния тим Георги Георгиев.

Ценният гол на Иса помогна на "моряците" да изпреварят днешния си съперник в класирането, като вече събраха 24 точки на шестата позиция. Славия пък е седми с 23.

Мачът между двата тима бе доста интересен, с положения и пред двете врати, но гол така и не падаше.

Черно море бе по-активният тим, но в последните 15 минути темпото спадна и мачът сякаш отиваше към логично 0:0.