ЦСКА направи 0:0 със Стал (Мьелец) във втората си контрола на лагера в турския курорт Алания.

Това бе втора проверка на "червените" по време на подготовката, остава още една, която трябваше да е с едноименния тим от Суперлигата на Турция. Първенството в страната обаче е в разгара си и ще се търси друг съперник.

Мачът с поляците бе белязан от здрава битка, физически единоборства и много тичане, но не носеше особени футболни достойнства. Напълно обяснимо за такъв стадий на подготовката, когато играчите са изцедени от тренировки.

Треньорът Бруно Акрапович пусна в титулярните 11 изненадващата нападателна двойка Радослав Живков-Георги Йомов, а след почивката местата им заеха Али Соу и Ахмед Ахмедов.

Положения почти липсваха и пред двете врати, а за ЦСКА на терена влязоха общо 20 футболисти.

За поляците по едно полувреме играха Божидар Чорбаджийски и Александър Колев.

"Доволен съм от това, че никой не е контузен - призна Акрапович пред Диема спорт. - Нямаше много положения и ситуации за гол, но това не е изненада. Направихме два различни състава за двете полувремена, за да разпределим минутите."