ЦСКА победи втородивизионния Септември (Симитли) с 3:0 в последната си контрола на лагера в Турция.

Юношата Мартин Смоленски отбеляза два гола през второто полувреме, а през първата част се разписа Юнус Санкаре.

"Червените" изиграха мача в тренировъчно темпо, без да вложат максимум усилия след тежките тренировки в Алания.

Юнус Санкаре откри резултата в 39-ата минута с удар отблизо след опит за удар на Брадли Мазику.

През втората част старши треньорът на ЦСКА Бруно Акрапович смени почти целия състав, като на терена остана от първото полувреме остана само Брадли Мазику, който бе сменен в 59-а минута от героя на мача Мартин Смоленски.

В 53-а минута хубава комбинация между Пеняранда и Мазику завърши с неточен удар на последния от 7-8 метра .

Юношата Мартин Смоленски отбеляза гол в 66-а минута за 2:0. Талантът се разписа с шут по тревата от 17 метра.

Смоленски блесна и в 84-а минута, когато получи пас от Ахмед Ахмедов и без забавяне прати топката в мрежата с удар то диагонала.

"Червените" приключиха лагера в Алания с две победи срещу втория отбор на Аланияспор и Септември и едно реми срещу полския Стал Мелец.

ЦСКА се прибира в България утре и ще продължи подготовката си при местни условия.