Късен гол на Виктор Касадесус донесе ключова точка на Леванте в тяхната битка за оцеляване, като тимът от Валенсия завърши 2:2 при домакинството си срещу Еспаньол в първия мач от 32-ия кръг на Примера.    Гостите откриха в 18-ата минута, когато Лукас Васкес си създаде пространство в наказателното поле и мушна в долния ъгъл през протегнатата ръка на Диего Марино.    Въпреки това, Леванте отговори почти веднага. Шимао Жуниор скочи най-високо в пеналтерията, за да засече с глава центриране от корнер на Набил Ел Жар в мрежата.    Калу Уче можеше да осъществи пълен обрат. Той отклони центриране на Ел Жар от фаул, но не улучи вратата с глава отблизо.    Еспаньол обаче си върна аванса точно преди почивката.