Легендите на Реал Мадрид победиха легендите на Ювентус с 2:1 в благотворителен мач на „Сантяго Бернабеу”. Парите от мача ще бъдат преведени на испанския „Червен кръст” и ще отидат за училищен обяд на най-бедните деца в Испания. На терена се появиха знаменити имена като Редондо, Мориентес, Канаваро, Роберто Карлош, Перуци, Недвед, Раванели, Югович и Зинедин Зидан, който игра и за двата отбора по едно полувреме. Още в 6-ата минута Зидан подаде на Луиш Фиго и португалецът с изстрел от 25 метра в долния десен ъгъл разстреля Перуци за 1:0. Ювентус изравни в 63-ата минута, когато след хубава комбинация Павел Недвед пусна за Паоло Монтеро на празна врата и железният защитник от близкото минало се разписа на празна врата за 1:1. 5 минути по-късно при идентична комбинация Иван Перес пое на празна врата и пред погледа на падналия Монтеро вкара за 2:1. Срещата ще се запомни с красивите отигравания на Зинедин Зидан и Роберто Карлош, които взривиха публиката с техника и финес.