На "Висенте Калдерон" Раул Гарсия даде аванс на "Атлетико Мадрид" още в деветата минута на мача, когато вратарят на гърците - испанецът Роберто Хименес, сгреши и пусна топката на Хуанфран, а той намери непокрития халф на домакините.

Последва още едно странно попадение в полза на "Атлетико", след като центриране на Кристиан Ансалди не беше изчистено от никого и топката се търкулна до Марио Манджукич, който се разписа с лекота за 2:0.

Хърватският нападател стигна дори до хеттрик през втората част, след като при две идентични положения с центрирания от дясното крило вкара голове с глава. Фернандо Йоренте даде аванс на "Ювентус" в 49-та минута на мача, когато беше оставен сам срещу вратаря на "Малмьо" и го преодоля за 1:0.

Карлос Тевес пък се разписа две минути преди края, а гостите от Италия бяха улеснени с червен картон на Ерик Йохансон.

В другия мач от групата "Ювентус" пък победи с 2:0 "Малмьо" и почти със сигурност ще финишира на второ място в този поток на лигата.