”Юнайтед” и Лукаку с летящ старт (видео)

13 август 2017 Редактор: Динко Гоцев
Виж 1 снимка
Сн.: БТА
Ромелу Лукаку вкара първите си голове за ”Манчестър Юнайтед” във Висшата лига
"Манчестър Юнайтед" разби с 4:0 "Уест Хем" на старта на сезона във Висшата лига и оглави класирането след първия кръг.

Най-скъпият футболист в историята на английското първенство - Ромелу Лукаку, дебютира с 2 гола и започна да оправдава платените за него на "Евертън" 80 милиона лири.

Белгиецът откри в 33-ата минута след пас на Маркъс Рашфорд. Лукаку удвои седем минути след старта на второто полувреме с глава. Гостите не оказаха никаква съпротива и създадоха само 2 опасни ситуации за 90 минути, докато "Юнайтед" можеше да вкара още няколко пъти.

Най-добри за домакините бяха сърбинът Неманя Матич (взет от "Челси" преди десетина дни) и Рашфорд. Резултатът придоби неприлични размери в последните три минути.

Първо Антони Марсиал използва отличен пас на Хенрик Мхитарян и хладнокръвно вкара за 3:0. В последните секунди Пол Погба стреля фалцово от 20-ина метра и довърши "Уест Хем" - 4:0.

Това е най-голямата победа в първия рунд на Висшата лига отрежда на "Юнайтед" първо място.

Стани фен във Facebook

АНКЕТИ

13 Декември 2017

Кой заслужава най-много да бъде избран за Спортист на годината в България за 2017 г.?

Резултати
05 Декември 2017Справедливо ли е решението на МОК да отстрани Русия от участие на олимпиадата в Пьончанг 2018, допускайки само отделни руски спортисти да се състезават под неутрален флаг? 27 Ноември 2017Кой има най-голяма вина за ексцесиите по време на мача между Локомотив Пд и ЦСКА-София от 17-ия кръг на българското футболно първенство?