Старши-треньорът  на Локомотив (Пловдив)- Александър Станков напусна клуба. Специалистът беше на “Лаута“, за да си събере багажа и да се сбогува с всички. Станков единствено не можа да се види с Константин Динев, който така и не се яви на клубния стадион. “Вече може би повече от седмица се опитвам да се свържа с него, но не го откривам“, съобщи Сашо Станков пред Блиц.