Привържениците, воюващи със собственика на Локо (Пд) Константин Динев, смятат да си направят клуб в „Б“ група, съобщава „7 дни спорт“. За целта ще бъде купен лицензът на Любимец. Членовете на Сдружение „Бъдеще за Локомотив“ работят напоследък по този вариант. Вече е отправено запитване до БФС  дали е възможно да  се ползва лицензът на Любимец за „Б“ група.